Montator sisteme de securitate

4.500 RON
Recrutam Tehnicieni sisteme de securitate in Bucuresti!
Domeniu activitate: Paza si protectie Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
πŸ”ŠπŸ”ŠπŸ”Š Montator sisteme de securitate - Bucuresti❗️❗️❗️
πŸ“² 0756 260 964 / πŸ“§ cariere@munteanucorneliupfa.com

Daca esti din Bucuresti, si cauti un loc de munca stabil, echipa noastra ITalentHub cauta tehnician sisteme de securitate, montatori echipamente.

❗️Canditatul ideal pentru acest post este ❗️

πŸ‘‰ Minim studii medii finalizate;
πŸ‘‰ Experienta macar 1 an in domeniu de montaj echipamente de securitate;
πŸ‘‰ Sociabil, muncitor, comunicativ, responsabil;
πŸ‘‰ Cunostinte de operare calculator, retele calculatoare;
πŸ‘‰ Cunostinte minime in functionarea sistemelor de securitate este un avantaj;
πŸ‘‰ Cunostinte de programare sisteme de securitate constituie un avantaj foarte mare;
πŸ‘‰ Abilitati de comunicare, capacitate organizare;
πŸ‘‰ Disponibilitate de deplasare;
πŸ‘‰ Apt pentru munca la inaltime si pe teren.

Descrierea jobului:

πŸ‘‰ Montarea de echipamente electrice si electronice ( tablouri electrice, senzori in asfalt, camere video, tablouri de telecomunicatii);
πŸ‘‰ Instalare tubulaturi si cabluri;
πŸ‘‰ Asigurarea functionarii corecte a sistemelor de securitate;
πŸ‘‰ Analizarea si remedierea problemelor tehnice si a defectiunilor ale echipamentelor de securitate.

Beneficii:
πŸ‘‰ Contract pe perioada nedeterminata;
πŸ‘‰ Abonament medical privat;
πŸ‘‰ Diurna, cazare asigurata;
πŸ‘‰ Program full time , flexibil;
πŸ‘‰ Colaborare pe termen lung;
πŸ‘‰ Salariu competitiv pe piata;
πŸ€“Daca te-am convins si esti pregatit pentru noi provocari asteptam CV-ul tau la :
πŸͺͺ cariere@munteanucorneliupfa.com sau pentru mai multe detalii: πŸ“²0756 260 964

#sistemedesecuritate #cctv #bucuresti #cctvbucuresti #montator #montatorcct #jobbucuresti #2024locuridemunca #cctvmontatorcamere #cameredesupraveghere #montatorbucuresti #sistemedesecuritatebucuresti #job2024montator #bucuresti
227 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 13 Mai 13:07
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul