Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Anunt inactiv

Tehnician Sisteme de Securitate.

5.500 RON
Electroinstal angajeaza Tehnician Sisteme de Securitate, detectie de incendiu, supraveghere, control acces, detectie efractie, pentru apartamente, Hale industriale, Magazine, Case-Resedinte.
Responsabilitati:
Efectuarea lucrarilor executarea instalatiilor de curenti slabi (Sisteme tehnice de securitate), conform planurilor de lucru, in bugetele stabilite si in timpul estimat si planificat.
Diagnosticarea si remedierea eficienta a defectiunilor electrice.
Colaborarea stransa cu echipa tehnica pentru a asigura functionarea optima a instalatiilor electrice.
Respectarea standardelor de siguranta si procedurilor de lucru.
Cerinte:
Abilitati bune de diagnosticare si rezolvare a problemelor.
Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient.
Beneficii:
Salariu de inceput cu 5500 lei net lunar (pentru primele 3 luni de proba).
Program de lucru de la ora 8.00- 17.00.
Decontarea transportului.
Asigurare medicala (dupa 6 luni de vechime in firma),
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren
160 vizualizari Ilfov, Dobroesti, 08 Mai 13:45